• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Anahtarcı Metin
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05448720444
  • https://www.instagram.com/anahtarcimetin


     

ANAHTARCI METİN
Anahtar ve çilingirlik hizmetlerinde uzun yıllardır uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz...
BİZE ULAŞIN 05448720444
7/24 ÇİLİNGİR HİZMETİ İÇİN BİZE ULAŞIN İRTİBAT:05448720444
7/24 Çilingirlik Hizmeti
Size bir telefon kadar yakınız... 7/24 Adana'da sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz...
Güvenli Kapı Kilitleri
Kaybettiğiniz veya yeni taşındığınız evinizin kilitlerini size güven veren kaliteli kilitlerle değiştiriyoruz...
Oto Anahtar
İmmobilizer oto anahtarlarını ve yedeğini yapıyoruz... Açamadığınız aracınızı açıyoruz...
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ANASAYFA


Kumanda kodlama ve tamiri.

Elektronik anahtar yapımı.

Kapı, kasa, oto açımı.

İmmobilizer anahtar yapımı.

Garaj kumandası çoğaltılır.

Adana Anahtar

                                 


 Adana Oto Anahtar-7/24 Hizmet

Anahtar Hakkında Bilgiler;
ÇAĞIRDIĞINIZ ÇİLİNGİRE DİKKAT EDİN...!


-Bina giriş kapınıza yapıştırılan veya posta kutunuza atılan el ilanı, buroşür, stikır gibi ilanlara rağbet etmeyin.

-Diğer meslek kuruluşlarını aramanız o kadar önemli değil ama bir anahtarcıya ihtiyacınız varsa kesinlikle aramayın.

-Erinmeyin oturdugunuz semtte kesin bir anahtarcı vardır gidin ve o anahtarcıyı çağırın eğer semte yeni geldiniz ve bildiğiniz bir anahtarcı yoksa internette olan orjinal görünümlü web sitelerine veya bir komşunuzdan yardım alın.

-Mesala ilandan bir anahtarcı çağırdınız gelen kişinin gerçekten çilingir oldugunu biliyor musunuz veya nerden hangi semtten geldiğini, kaç para alacağını, işinin ehli olup olmadıgını, kapınızı açayım derken kapınızı kırmayacağını nerden biliyorsunuz?

-Hadi bunların hepsini geçtik bugün kapınızı açmaya gelen başka bir gün kötü niyetle gelmeyeceğini nerden biliyorsunuz? bilemezsiniz.

-Çünki kapıdaki ilandan aradınız ve nerden geldiğini ve ne niyetle geldigini bilmiyorsunuz.

-İlandan çağırdıgınız her usta bu anlattıklarım gibimidir hayır ama neden riske giresinizki.

-Ama semttinizden veya tanıdığınız bir anahtarcı çağırırsanız hem bu anlattıklarım gibi şeylerle karşı karşıya kalmayacaksınız hemde semtinizdeki anahtarcı kazanacak ve size daha uzun yıllar hizmet verecektir. 

-Sakın bu gün tatil, şimdi gece semttimizdeki anahtarcı kapalıdır demeyin kesin sizin anahtarcıya ulaşabileceginiz kapısında veya penceresinde bir telefon numarası vardır ve o anahtarcının sizi mağdur edeceğini sanmıyorum ederse kendisi kaybeder. 

-Bu anlattıklarımı yapmaya gayret gösterirseniz evime hırsız girdi diye dövünmek zorunda kalmazsınız.

 adana çilingir-çelik kapılarınıza profesyonel ellerden kilit degişimiKENDİ KENDİNİZİN HIRSIZINI YARATMAYIN

-Kesinlikle kapınız kilitli kaldığında kapınızı bina görevlisine veya komşunuza açtırmayın vede sizde komşunuz kapıda kaldığında sizde açmayın.

-Bazı müşterilerimizden duyoruz diyorlarki ustam geçen kapıda kalmıştım bizim binanın görevlisi bu işleri biliyormuş kapımı açtı veya karşı komşum bu işleri biliyormuş kapımı açtı diye bu tür şeyler son derece sakıncalıdır.

-Bizi bazen hırsızlık olaylarında olay yerine çağırıyorlar hırsız kapıya hasar verdiği için ev sahibi açamıyor kapıyı ve biz açıyoruz.

-Bazende hırsız eve girmiş oluyor kapıyı tamir etmemiz için veya daha güvenli hale getirmemiz için ve orda bize madur olan kişi ne diyor biliyormusunuz.

-Söyleyeyim ya ustam diyor ben geçen kapıda kalmıştım günahını almak istemiyorum ama bina görevlisi veya karşı komşum kapımı açmıştı.

-Madur olan kişi bunu söylüyor, ya o kapıyı açan komşusu veya bina görevliside tahmin ediyorum suçluluk duyordur acaba bendenmi şüpeleniyor diye.

-Onun için bu tip söylemlere ve suçluluk duygularına kapılmamak için bu tür eylemler yapmayın.

-Evet buraya kadar anlattıklarım bu işin iyi niyetli yanı birde madolyonun öbür yüzü var birde bu yardım aldıgınız kişilerin kötü niyetli olma ihtimali varki o dahada kötü bu tür olaylarla karşı karşıya kalmamak için size en yakın tanıdıgınız ve güvendiginiz bir anahtarcıdan yardım istemektir bir düşünün bir insan ömrü hayatında kaç defa kapı açtırırki verceginiz bir kaç kapı açtırma parasından kaçıpta evinizin veya iş yerinizin zayıf noktalarını kimseye ögretmeyin.

KAPI VE PENCERELERİNİZİ GÖZDEN GEÇİRTİN

Bu yazıyı okuduktan sonraki ilk işiniz balkon ve kapılarınızı konturol etmek olsun.
Çünki sizde duyyorsunuzdur çevrenizde hırsızlık olaylarının nasılda artdıgını.
Evet şimdi yapacağınız ilk iş balkonlarınızı konturol etmek olsun balkonunuza çıkıp aşağıya bir bakın ve kendi kendinize bir düşünün ben burdan çıkabilirmiyim diye eğer siz çıkabilirseniz başka biridde çıkabilir hemen önleminizi alın.
Ve ondan sonra balkon kapılarınızı konturol edin sağlammı değilmi diye.
Sıra geldi dış kapınıza kapınıza bakın eğer sağlam olmadığını düşünüyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız size yakın olan ve güvendiğiniz bir anahtarcıdan yardım alın çağıracagınız anahtarcı size kapı ve balkonlarınızı nasıl daha sağlam hale getireceğiniz konusunda size detaylı bilgi verecektir.BİNA GİRİŞLERİNİ GÖZDEN GEÇİRTİN


Bina girişleri hırsızlardan korunmanın birinci kuralıdır o yüzden bina ve garaj girişlerinin daima kapalı olmasına dikkat edin.
Siz evinizin kapısına nekadar önem veriyorsanız bina kapınızada o kadar önem vermelisiniz.
Bazı bina kapılarını görüyoruz hiç kapanmıyor ve giren çıkan belli değil böyle oluncada hırsızlık vakalarının önüne geçilmiyor.
İlk önce yapmanız gereken binanızın ana girişi ve garaj girişini konturol etmek olsun kilitleri iyi çalışıyormu çalışmıyormu eğer çalışmıyorsa size en yakın anahtarcıyı çağırıp kilitlerinizi yaptırın.
Ve bina sakinlerini uyarın bina girişlerini açık bırakmasınlar ve her zile basana kapıyı açmasınlar kime geldigini sorup eğer kendilerine gelmemişse hangi daireye geldiyse o dairenin ziline basmalarını söylesinler ve bu uygulamayı bıkmadan usanmadan sürdürsünler.
Eğer bu anlattıklarıma dikkat edilirse binanıza yabancı kişiler giremiyecek ve sizde mağdur duruma düşmeyeceksiniz. 


BİR ÇALIŞANINIZMI AYRILDI

İşyerinizden veya evinizden herhangi başka bir yerde olabilir hiç fark etmez bir çalışanınız bu müdürünüz, sekreteriniz, temizlikçiniz, çaycınız her kim olursa olsun yanınızdan ayrıldığı zaman kesinlikle kilitlerinizi degiştirin çünki bazı hırsızlık vakalarında kapıda hiçbir iz ve hasar bulunmuyor bu ne demek oluyor diyorsanız? söyleyeyim bu demek oluyor ki sizin kapınızı açan kişinin anahtarı varmış. 


YENİ BİR GAYRİMENKULMÜ ALDINIZ

-Yeni bir yer aldığınızda veya kiraladığınızda bu ev olabilir veya iş yeri hiç fark etmez hemen anahtarlarını ve kilitlerini değiştirin.

-Sizden önce evden çıkan insanlarda kesin anahtarın bir yedeği vardır, olmayabilirde sizden önceki oturanlar cidden kilitlerin tüm yedek anahtarlarını vermiştir ama o anahtarlar emlakçıya, boyacıya, tesisatcıya, bekçi veya kapıcıya yani herkeze dağıtılmış olabilir. Bu anahtarların dağıtılması tabiki kötü niyetli değil kiraya verilecek mülkün yeni kiracıya hazır hale gelmesi için ve kiraya verilmesi için ama bu anahtarlar kötü niyetli kişilerinde eline geçmiş olabilir. Adana anahtar.

-Sizde kalmamak için yeni kiraladıgınız mülkün kilidini değiştirin.Tags ; Adana anahtar, adana çilingir, adana oto anahtar, 7/24 hizmet, kale kilit-anahtar satış ve servis, yale, ito, en yakın çilingir, adana, çukurova ve seyhan çilingir, adana anahtarcı, anahtarcı adana, 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret222091
Saat